Pokoje hotelowe Hotel Wilno

JEDYNKA

To pojedynczy pokój dla jednej osoby. Każdy z pokojów jednoosobowych wyposażony jest w wygodne łóżko, biurko, krzesło, telewizor, szafę oraz lampki nocne. W łazience znajduje się prysznic, ręczniki oraz zestaw kosmetyków.

DWÓJKA

To pokój dla dwóch osób. W każdym pokoju dwuosobowym znajdują się dwa łóżka lub jedno duże łóżko małżeńskie, biurko, krzesła, telewizor, szafa oraz lampki nocne. W łazience znajduje się prysznic, ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Wszystkie pokoje dwuosobowe posiadają możliwość dostawki, dzięki czemu można pomieścić dodatkową osobę.

APARTAMENT

To luksusowe mieszkanie składające się z sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, salonu z sofą, fotelami, telewizorem, biurkiem i krzesłami, aneksu kuchennego z lodówką i czajnikiem oraz łazienki z prysznicem, ręcznikami oraz zestawem kosmetyków. Apartamenty są wyposażone w klimatyzację, sejf oraz szafę na ubrania.

RODZINNY

To przestronny pokój dla całej rodziny, mieszczący do 4 osób. W pokoju znajdują się łóżka dla rodziców oraz łóżka dla dzieci, biurko, krzesła, telewizor, szafa oraz lampki nocne. W łazience znajduje się prysznic, ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Pokoje rodzinne posiadają także możliwość dostawki, co pozwala pomieścić dodatkowe osoby.

Mając na uwadze wygodę i komfort naszych gości, każdy z pokoi jest wyposażony w bezprzewodowy internet, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Dla wygody naszych gości oferujemy także klimatyzację, żelazko oraz deskę do prasowania, suszarkę do włosów oraz telefon.